İçeriğe geç Altbilgiye atla

www.dokumayarismasi.org web sitesinden Online Başvuru kısmından tüm bilgilerini girerek ve gerekli olan belgeleri ekleyerek önce online başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

dokumayarismasi.org sitesinde Online Başvuru kısmını doldurup, başvurunuzu tamamlama işlemini 02 Temmuz 2024 Günü Saat 17:30’a kadar yapabilirsiniz.

Hayır, yarışmamıza sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilmektedir.

Yarışmamız sadece öğrenci kategorinde başvuruları kabul etmektedir.

Birliklerin düzenlediği tasarım yarışmalarına katılımın çeşitlendirilmesi adına Ticaret Bakanlığının desteklediği ve İhracatçı Birliklerinin düzenlediği bir tasarım yarışmasında  dereceye giren(1.2.3.olan) yarışmacı bir daha Birliklerin düzenlediği tasarım yarışmalarına katılamaz.

Mezuniyetlerinin üzerinden yarışmanın son başvuru tarihi olan 02 Temmuz 2024 itibariyle 1 yıl geçmemiş ve ilgili bölümlerden mezun olanlar yarışmamıza başvurabilirler. Daha da netleştirmek adına eğer 01 Temmuz 2023 tarihinde mezun olmuşsanız yarışmaya katılamazsınız ancak 03 Temmuz 2023 ve sonrasında mezun olmuşsanız yarışmaya katılabilirsiniz.

Hali hazırda eğitimlerine devam eden öğrencilerin aksine mezunlar, mezuniyet durumlarını gösteren evraklarını E-Devlet sisteminden indirebilir veya diploma ile transkriptlerinin fotokopisini sistemde öğrenci belgesi bölümüne yükleyebilirler.

tekstil@akib.org.tr ‘ye mail atabilir ve ya 0324 325 37 37 (Dahili 1132-1137) telefonumuzu arayabilirsiniz.